4. STARPTAUTISKAIS TŪRISMA FILMU FESTIVĀLS „TOURFILM – RIGA 2011”

4. STARPTAUTISKAIS TŪRISMA FILMU FESTIVĀLS „TOURFILM - RIGA 2011”

Šā gada aprīlī Rīgā ceturto reizi notika tūrisma filmu festivāls TOURFILM – RIGA 2011.
Profesionāla starptautiska žūrija vērtēja atlasītās 79 filmas no 28 valstīm, un uzvarētāji tika paziņoti Festivāla svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kas notika 30.aprīlī k/t “Rīga”.

Tourfilm 2011
Saules muzejs iegūst Sudraba balvu nominācijā “Latvijas tūrisma produkts”

Šogad festivālā piedalījās arī Saules muzejs, demonstrējot savu filmu, kas tapusi ar mērķi popularizēt muzeju un tā kolekcijas, veicinot starpkultūru apmaiņu un izziņu par cilvēkam tik nepieciešamo Sauli. Muzeja filma ieguva Sudraba balvu nominācijā “Latvijas tūrisma produkts”.
Tūrisma filmu festivālā „Tourfilm – Riga 2011” tika vērtētas un demonstrētas tūrisma filmas, kuras prezentē kādu tūrisma produktu vai noteiktu pilsētu, reģionu vai valsti kā tūrisma galamērķi tālāk minētās nominācijās:
kultūrtūrisms, ekotūrisms, sakrālais tūrisms, piedzīvojumu tūrisms, komerciālais tūrisms un/vai Latvijas tūrisma produkts.

Filmas vērtēja profesionāla žūrija, pieaicinot ārvalstu ekspertus. Tika piešķirtas balvas katrā nominācijā un galvenā balva.

Festivālu organizē Rīgas dome.

Vairāk par festivālu lasiet TOURFILM oficiālajā interneta vietnē.
Filmas, kas atlasītas vērtēšanai Starptautiskajam Tūrisma filmu festivālam “Tourfilm Riga-2011”, tajā skaitā par Saules muzeju, skatieties šeit!