Aicinām bērnus un vecākus piedalīties Ziemassvētku pasākumā Saules muzejā

ziemassvetki

Ziemassvētki – prieka, dāvanu un brīnumu laiks, kad sveces deg kā Saules lokā. Ziemassvētki – svētki, kad prieks ne tikai tiek saņemts, bet jārada arī citiem, gūstot prieku no šīs radīšanas un redzot rezultātu. Pasākums, tāpat kā svētki, ir ģimenisks – paredzēts, ka bērns ierodas kopā ar kādu no pieaugušajiem un viņi darbojas kopā. Kopā ar Saules meitu un Rūķi, bērni un vecāki apskatīsies dažādas saulītes Saules Muzejā, kā arī uzzinās daudz ko jaunu un interesantu, izkrāsos paši savu saulīti un darinās rotas. Baudot siltu tēju, ejot rotaļās un spēlējot spēles, vienkārši – jauki pavadīsiet laiku.

Pasākumu norises laiki: 17.12.2010 līdz 09.01.2011.
Pasākuma ilgums: aptuveni 2,5 stundas
Pasākuma cena: bērnam – 7 LVL; pieaugušajam- 2 LVL
Pasākuma papildus iespējas: dāvana un svētku mielasts.
Ziemassvētku prieks sasilda sirdi!

Pasākumu organizē SIA „M.L.International Ltd.” sadarbībā ar Saules Muzeju un rotu veikalu „Akcentam.lv”.

Sīkāka informācija: tālr.67292152, mob.t.26586006