Floristikas pulciņu audzēkņu darbu izstāde “Egle un tās rota” Saules muzejā

egle-un-tas-rota

Tuvojoties Ziemassvētkiem, kad ārā aiz logiem zemi pārklāj balts un pūkains sniegs, manāmi sāk rosīties bērni, viņu vecāki un vecvecāki un draiskie rūķi. Un, kaut arī Saule vairs nespīd tik spoži un nesilda arī tik ļoti kā vasarā, viņi visi zina, ka ir kas tāds, kas spēj dāvāt siltumu un priecēt sirdis arī aukstajā ziemā! Kas gan ir tas, kas viņus silda šajā laikā? Tā ir piparkūku smarža, sirsnīgas dāvanas un Ziemassvētku egle, kas rotāta, visai ģimenei sanākot kopā un atverot visu gadu rūpīgi glabāto eglīšu rotājumu kasti, kas nu atkal nes prieku un čalas un nebeidzamas dzejoļu virtenes tuvinieku lokā.

Ir eglīšu rotājumi, kas palikuši vēl no neatminamiem laikiem, un ir tik liels prieks iekārt tos eglītē atkal un atkal, jo tie atgādina mums par aizgājušo gadu Ziemassvētku līksmi. Bet ir arī tādi, ko viscentīgākie līksmotāji pamanās uztaisīt katru gadu no jauna, un pārsteigt ne tikai sevi un sev mīļos, bet arī salatēti, kas pēc ilga brauciena ziemeļbriežu kamanās, eglītes un piparkūku smaržas vilināts, atrod ceļu uz mūsu mājām!

Par godu Ziemassvētku eglei, eglītes rotājumiem un svētku noskaņai, bērnu un jauniešu vides izglītības centrs ”Rīgas Dabaszinību skola” jau otro gadu pēc kārtas Saules muzejā atklās izstādi, kas veltīta tēmai ”Egle un tās rota”. Floristikas pulciņu audzēkņiem būs iespēja rādīt savus darbus un priecēt muzeja apmeklētājus un visus citus interesentus ar brīnumainām idejām un variācijām, sniedzot iespeju arī visiem citiem smelties iedvesmu svētku egles rotāšanai!

Nāc un iedvesmojies arī Tu un rodi ideju savam Ziemassvētku egles rotājumam!

Izstādes norises laiks: 04.12.2010 – 06.01.2011
Izstādes norises vieta: Saules muzejs (Kungu iela 1, Rīga)
Izstādes apskates laiks: katru dienu no 10.00 līdz 19.00
Izstādes apmeklējums: 0.30 Ls (ejot uz Saules muzeju, izstāde iekļauta cenā)