Fotokonkurss „ Laimīgā klase uz pavasara Saules fona”

Fotokonkurss Saules muzejā

Jums ir visdraudzīgākā klase, vislabākie klasesbiedri un jaukākā klases audzinātaja?

Noteikti piedalieties ar savu klasi Saules muzeja fotokonkursā, ļaujiet uzzināt par Jums un saskatīt Jūsos pozitīvo noskaņojumu, pavasarim atnākot!

Fotokonkursa apraksts un noteikumi:

1) Nobildējieties kopā ar savu klasi tā, lai fonā ir saskatāma mūsu mīļās Latvijas pavasara Saule!* Droši dodieties pie dabas,  skolas pagalmā vai arī kādā ievērojamā vietā, vai arī dodieties uz pilsētas centru, galvenais, lai bildē ir redzama Jūsu klase un burvīgā pavasara Saule.

2) Nosūtiet vai atnesiet izdrukāto bildi un informāciju par Jūsu skolu un klasi uz Saules muzeju līdz 30.aprīlim un jau maija vidū** ļaujiet ikvienam redzēt nebijušu fotoizstādi, kurā būs apkopotas visu konkursa dalībnieku fotogrāfijas ar Sauli.

3) Saules muzejs, savukārt, izvēlēsies savu favorītu un uzdāvinās klasei dāvanu karti, kas ļaus 2 stundu garumā ballēties muzeja telpās, atzīmējot mācību gada izskaņu!

Bildes lielums: ~ 30 x 40 cm (vēlams matēta)

Muzeja adrese:
Rīga, Vaļņu iela 30, LV- 1050. Bildi var nosūtīt pa pastu vai arī atnest uz Saules muzeju.

Gaidīsim ar nepacietību Jūsu pavasarīgas bildes, kuras pēc 15.jūnija varēsiet izņemt no fotoizstādes un aiznest uz savu klasi!

*Atceries – nekad neskaties Saulē ar neapbruņotu aci – Tas var kaitēt tavai redzei! Arī fotogrāfam jāpatur prātā drošības pasākumi, rīkojoties ar optiskām ierīcēm, kas pavērstas pret Sauli!

**lūgums sekot līdzi mūsu jaunumiem mājaslapā, jo fotoizstādes atklāšanas datums tiks precizēts maija sākumā.