Latvisko darinājumu Februāra karuselis!

Izstāde-Tirdziņš - Latvisko darinājumu Februāra karuselis!

Esiet laipni gaidīti Saules muzeja februāra karuselī! Pārsteidziet sevi un savus mīļos ar īpašām dāvanām!

Visi interesenti izstādes/tirdziņa laikā var iegūt gan plašāku informāciju par autora radošo darbību, gan arī iespēju darbiņus iegādāties.
Izstāde notiek no 1. līdz 28. februārim! Nāc pēc iespaidiem un iegriez Februāra karuseli arī TU!

Ziemas aukstums ikvienam liek pievērst lielāku uzmanību savai veselībai un labsajūtai, tieši tāpēc Saules muzeja tirdziņā „Latvisko darinājumu februāra karuselis” būs iegādājamas sirdij un ķermenim sildošas lietas.
Uzņēmums „Marleo Bio” mūs atkal iepriecinās ar savām smaržu bumbām un dabīgajām zāļaugu ziepēm ar dzintara pulveri,Sia „Gusto” klāstā būs sejas, roku un pēdu krēmi, ķermeņa sviesti un eļļas, bet Sia „Cades” produktu līnijā būs sāls un medus skrubji ar Latvijā audzētiem aromātiskiem augiem, kā arī tvaicējot iegūtas 100% ēteriskās eļļas. Māras Zeltiņas Ziemeļgaujas pļavās lasītās zāļu tējas cels nogurošo garu un imunitāti. Ineses Rožkalnes dekupāžas tehnikā taisītās sveces sildīs mūsu sirdis, bet Ivetas Beseres keramikas trauki ar raga elementiem neatstās vienaldzīgu nevienu. Pēc dienas darbiem, Ilzes Dzērves filcētās čības ļaus kajiņām baudīt patīkamu siltumu, bet Gunāra Bērziņa senlatviešu rotas no bronzas un sudraba dos lielāku ticību sev un spēku ikdienai.

Izstādes apmeklējums visiem interesentiem par brīvu!
Norises laiks: 1.- 28.02.2014.

Saules muzejs

Adrese: Vaļņu iela 30, Vecrīga