Lieldienas Saules muzejā 6. aprīlī

Lieldienas Saules muzejā 6. aprīlī

Lieldienas Saules muzejā

Katru gadu Saules muzejs īpaši sagaida pavasara saulgriežus un piedāvā interesantu pasākumu visai ģimenei. Šogad mēs iepriecināsim bērnus, piedāvājot ne tikai ierasto Saules muzeja radošo darbnīcu, bet arī citas iespējas radoši izpausties, savukārt vecākiem būs iespēja piedalīties ekskursijā, kuras laikā lielāku akcentu liksim uz Lieldienu svinēšanas paradumiem un Saules zīmju pielietojumu musdienās. Pēc interesantā stāstījuma katru aicināsim uz hennas radošo darbnīcu, kur darbnīcas meistare piedāvās uzlikt uz rokas vienu no latviskajām spēka zīmēm, ka arī apgleznot ar hennu baltu sveci.

Pasākuma plāns:
• No plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 radošās darbnīcas (saulīšu apgleznošana, spēļmantiņu izgatavošana, papīra vistiņas izkrāsošana un līmēšana uz šķīvja) Dalības maksa atkarīga no izvēlētās nodarbības (no 1,50 Eur līdz 2,50 Eur )
• Bezmaksas ekskursijas: plkst. 15.00 krievu valodā, plkst. 16.00 latviešu valodā (detalizētāks stāstījums par Saules zīmēm un Lieldienu svētku tradīcijām)
• No plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 Hennas radošā darbnīca. Dalības maksa atkarīga no izvēlētās zīmes lieluma un par to būs jāvienojas ar meistari uz vietas

Pasākuma norises datums: 06.04.2015.