”Manas Latvijas Saule” – 2015

”Manas Latvijas Saule” – 2015

manas_latvijas_saule_aprakstam

Saules muzejs turpina iesākto projektu – konkursu
”Manas Latvijas Saule” par godu Latvijas Neatkarības Proklamēšanas dienai 18. Novembrī!!

KONKURSS – “Saule no Latvijas dabas materiāliem”
Muzejā šobrīd mājo vairākas Saules no visas pasaules un mēs vēlamies paplašināt mūsu kolekciju ar īpašu Sauli no Latvijas, kuru vienīgajam Saules muzejam Eiropā uzdāvinās bērni, izgatavojot to no dabas vai citiem materiāliem. Aicinām piedalīties konkursā klases, pulciņus, skolēnu grupas no visas Latvijas vecumā no 7 līdz 16 gadiem.

Konkursa noteikumi:

• No 26. oktobra līdz 13. novembrim katrai bērnu/jauniešu grupai ir jāizgatavo viena Saule, izmantojot tradicionālus latviskos motīvus, Saules zīmes vai citus Latvijai raksturīgus elementus. Sauli ir jānogādā uz Saules muzeju, kur par labāko darbu no 13. novembra līdz 17. novembrim balsos muzeja kolektīvs un arī apmeklētāji!

• 18. novembrī pēc balsu skaita tiks noskaidrota uzvarētāju grupa vai cilvēks, kura Sauli mēs pievienosim mūsu kolekcijai ar norādi „Konkursa “Manas Latvijas Saule” uzvarētājs” un tā atradīsies starp vairāk kā 500 citiem Saules muzeja eksponātiem kā viena no īpašajām.

Darbus var nest uz Saules muzeju vai arī sūtīt pa pastu. Jautājumus varat uzdot, piezvanot mums pa tālr. 67225587 vai mob. tālruni 22029055!

Apbalvošana notiks 18. Novembra svētku ietvaros, ko svinēsim Saules Muzejā!

Svētku programmā:

15.30 – ekskursija latviešu valodā (bezmaksas gida pakalpojumi)
16.00 – 16.30 saules radošā darbnīca
16.30 – 16.45 tējas pauze
16.45 – 17.00 konkursa uzvarētāju apbalvošana

Dalības maksa: 4 eiro (izņemot konkursa dalībniekus, kam šis pasākums būs bezmaksas!)

Cienījamie Latvijas bērni – gaidīsim Jūsu Sauli, kura būs ar mīlestību pārpilna un īpaši silta, jo tā būs mūsu Latvijas Saule!