Mārtiņdiena Saules muzejā 8. novembrī

Mārtiņdiena Saules muzejā

Mīļie draugi! Svētdien, 8. novembrī aicinām jūs nosvinēt Mārtiņus, aizvadīt rudeni un kopā sagaidīt ziemu Saules muzejā!

Pasākuma programmu sāksim 16:00 ar Mārtiņdienas ekskursiju latviešu valodā, kuras noslēgumā katru aicināsim uz radošo darbnīcu apgleznot savu saulīti, kas Jums paliks par piemiņu.

No 16.30-18.00 pēc vēlēšanās būs iespējams iegūt unikālo hennas tetovējumu uz rokas ar kādu no latviešu etnogrāfiskajām zīmēm! Pasākums ir piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem! (Dalības maksa atkarīga no izvēlētās zīmes lieluma un par to būtu jāvienojas ar meistarīti uz vietas.)

Paralēli būs iespējams apmeklēt radošo darbnīcu “Saule no dabas materiāliem” (iekļauts pasākuma cenā, ar dabas materiāliem nodrošina Saules muzejs)!

Visa pasākuma laikā baudīsim siltu zāļu tēju un cienāsim jūs ar Mārtiņdienas pīrādziņiem!

Ieejas maksa uz pasākuma programmu: 5.00 EUR no cilvēka.

Cilvēku skaits uz pasākumu ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt savu dalību,
piezvanot pa tālr. 22029055 vai rakstot mums uz e-pastu: saule@saulesmuzejs.lv.