Saules un Jupitera gongu skaņas 28. martā

Gongu skaņas Saules muzejā

Saules muzejs aicina apmeklēt pēdējo šīs sezonas relaksējošo gongu seansu, kurā izbaudīsim neparastās skaņas un sajutīsim Visuma “pieskārienu” kopā ar pieredzējušiem gongu meistariem Izabellu Reutu un Jāni Pūķi.

Gongu relaksējošo un dziedniecisko skanējumu mūsdienās savā praksē izmanto skaņu terapeiti un psihoterapeiti, lai palīdzētu cilvēkiem atgūt iekšējo līdzsvaru un labsajūtu, kā arī medicīnā arvien biežāk tiek izmantota slimību rezonējošā ārstēšanas metode ar skaņu.

Pirms vai pēc seansa ikvienam būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīcijas un nogaršot mūsu zaļu tēju!

Pēdējā tikšanās šajā sezonā notiks 28. martā no plkst 18.00 līdz plkst 19.30 Saules muzeja telpās, Vaļņu ielā 30.
Dalības maksa: 10 Eur
Lūgums savlaicīgi pieteikties, piezvanot pa tālrruni +371 28225420

Gonga seanss notiek guļus, tādēļ aicinam līdzi paņemt pledu un sedziņu vai guļammaisu.