Peldēšanās Saules un Jupitera gongu skaņās

Gongu skaņas Saules muzejā

Saules muzejs turpina iepriecināt ar interesantiem pasākumiem un piedāvā saviem apmeklētājiem apmeklēt relaksējošo gongu seansus arī turpmāk, kura ietvaros kopā ar pieredzējušiem gongu meistariem Izabellu Reutu un Jāni Pūķi, izbaudīsim neparastās skaņas un sajutīsim Visuma “pieskārienu”.

Gongu relaksējošo un dziedniecisko skanējumu mūsdienās savā praksē izmanto skaņu terapeiti un psihoterapeiti, lai palīdzētu cilvēkiem atgūt iekšējo līdzsvaru un labsajūtu, kā arī medicīnā arvien biežāk tiek izmantota slimību rezonējošā ārstēšanas metode ar skaņu.

Rudenim atnākot un ziemai tuvojoties, mēs vēlamies Jūs aicināt pievienoties mūsu “lidojumam” gongu skaņās, gūstot mieru un baudot īpašo siltumu. Pirms vai pēc seansa ikvienam būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīcijas un nogaršot mūsu zaļu tēju!

Trešā tikšanās notiks jau šī gada 29. novembrī no plkst 18.00 līdz plkst 19.30 Saules muzeja telpās, Vaļņu ielā 30.
Dalības maksa: 10 Eur
Lūgums savlaicīgi pieteikties, piezvanot pa tālrruni +371 28225420

Gonga seanss notiek guļus, tādēļ aicinam līdzi paņemt pledu un sedziņu vai guļammaisu.