Radošo darbnīcu cikls par Latvju zīmēm

Atzīmējot Latvijas svētku mēnesi – novembri, Radošā apvienība “Sapnīca” sadarbībā ar Saules muzeju aicina apmeklēt radošo darbnīcu ciklu “Manas sirds Saule”

Galvenais mērķis ir veicināt izpratni par Latviešu tautas nemateriālā kultūras mantojuma nozīmību un tā izmantošanu ikdienā. Aicinām ikvienu, kas vēlas sastapt līdzīgi domājošus līdzcilvēkus un palīdzēt viens otram vairot savu ticību sev, kas jau rit mūsu asinīs, kā arī daudzināt sevī latvisko identitāti un sajusties lepnam par savas tautas bagātību, kas mums jau pieder.

Šī darbnīca būs noderīga arī tiem, kas vēlas izmantot Latvju zīmes savos darinājumos, jo ir ļoti svarīgi apzināties, ar kādu vēstījumu mēs nododam tālāk savu senču mantojumu, lai tas nes aiz sevis labvēlīgus apstākļus un notikumus tā cilvēka dzīvē, kas tos izmantos, kā arī tiem, kas pārdod darinājumus ar Latvju zīmēm, jo ir svarīgi pārzināt to, ko Jūs nododat tālāk.

• Iepazīsim Saules gada ritu un apskatīsim Saules muzeja ekspozīciju.
• Stāstīsim un rādīsim par Latvju zīmēm, to nozīmību un praktisko pielietojumu mūsdienās
• Veidosim draudzības aproces ar Latvju zīmēm

Nodarbības beigās mēs Tev dāvāsim Pateicības akmeni kā pateicību par to, ka bijāt kopā ar mums.

Radošo darbnīcu vadīs Kristīne Vīgante, kas ir Radošās apvienības “Sapnīca” dibinātāja un vadītāja.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu info@sapnica.lv vai tālruni: + 371 27770540 (10:00 – 18:00), jo vietu skaits ir ierobežots!

___________________________________________________________________________________________________________________________

Datumi: 7., 14., 21. un 28.novembris
Vieta: Saules muzejs, Vaļņu iela 30, Rīga
Laiks: 17:00 – 18.40
Valoda: latviešu
Dalības maksa: 4.55 Eur(pērkot biļeti Saules muzejā ar 30%)
(Cenā iekļauts – draudzības aproce ar Latvju zīmēm, izdales materiāli, dzeramais ūdens, Saules muzeja daļējas ekspozīcijas apskate)

Apmeklējot Saules muzeju no š.g. 1.novembra līdz 30.novembrim, Jūs saņemsiet Atlaižu karti, kuru varēsiet izmantot radošās darbnīcas “Manas sirds Saule” apmaksai ar 30% atlaidi (atlaides nesummējas) līdz pat š.g. 31. decembrim.

Organizē: Radošā apvienība “Sapnīca”
Kontakti:
+ 371 27770540 (darba dienās 10:00 – 18:00)
info@sapnica.lv