“Ride for your Rights” Saules muzejā!

Projekts – velotūre „Ride for your rights! It’s time to (ex) change your life” notika 2011. gada vasarā un tika rīkots ar mērķi veicināt studentu apmaiņas programmu pieejamību un spertu soli pretī vienotai un mobilai Eiropai. Šīs brīnišķīgās idejas autori un vairāk kā simts citu cilvēku no dažādām valstīm velotūres laikā sēdās uz velosipēdiem un devās 5000 km garā ceļojumā no Balkāniem līdz pat Krievijai, šķērsojot 12 Eiropas valstis.

24. augustā internacionālā velotūre Ride for your Rights sasniedza arī Latviju un līdz pat 29. augustam notika dažādas aktivitātes, kuru gaitā dalībniekiem bija iespēja diskutēt par mobilitātes procesiem Latvijas un Eiropas līmenī, kā arī iepazīt Latviju, tās iedzīvotājus un kultūru.
Velotūres dalībnieki, kas piedalījās šajā posmā, viesojās arī Saules muzejā Rīgā!
Saules muzeja kolektīvs izsaka lielu pateicību šī projekta autoriem, domubiedriem un atbalstītājiem, kā arī visiem tiem, kas piebiedrojās braucēju pulkam gan Latvijas posmā, gan citās valstīs. Mūs ļoti patīkami pārsteidza Ride for your Rights ideja, tās mērķis un vērienīgais brauciens mērķa sasniegšanai!
Lai tas kalpo par iedvesmu visiem mums lielu darbu paveikšanai nākotnē!

Vairāk informācijas par šo vērtīgo projektu iespējams atrast Ride for your Rights oficiālajā interneta vietnē.