Saulainās darbnīcas Rīgas svētkos 2014

Saulainās darbnīcas

“Saules muzejs” sadarbībā ar talantīgo keramiķi Leontīnu Cīruli no SIA „Crazy Ceramics” visās Rīgas pilsētas svētku dienās piedāvā muzeja apmeklētājiem īpašu svētku programmu:

Krāsosim mazās saulītes muzeja radošajā darbnīciņā, saņemot atlaidi par katras nākamās saulītes krāsošanu (viena saulīte 1,50 EUR, katra nākamā 1,00 EUR)

Veidosim īpašus suvenīrus ar Rīgas simboliku keramikas radošajā darbnīcā kopā ar keramiķi Leontīnu Cīruli! Keramiķis sarūpēs īpašās atlaides un pārsteigs ar interesantām idejām! Tiks radīti arī svilpaunieki ar kaķa, gaiļa un citiem Rīgai raksturīgiem elementiem! Suvenīrus pēc īpašās apstrādes uzreiz varēs paņemt līdzi.

Rādīsim visiem interesentiem zinātniskās filmas par Sauli uz lielā ekrāna

Dāvāsim bezmaksas informatīvo bukletu ar Rīgas ielu nosaukumiem,

kuru ēku arhitektūrā ir redzama Saule!

Pārsteigsim ar jaukām ieejas biļešu atlaidēm

(ģimenēm 5.00 EUR, pieaugušajiem 2.50 EUR, skolēniem un studentiem 2.00 EUR, pensionāriem un bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja muzejā būs par brīvu!)

Pasākumi notiek no 15. līdz 17. augustam.
Iepazīties ar visu Rīgas svētku 2014 programmu var šeit: http://www.rigassvetki.lv/2014/

Ar prieku un siltumu sirdī visiem Rīgas pilsētas svētku viesiem piedāvājam radoši izpausties, izzināt Visuma plašumus un izbaudīt kopā būšanu Saules muzejā!