“Saule šķīvītī” – oriģināla dāvana, ko piedāvā Saules Muzejs, lai iepriecinātu un pārsteigtu Jauno pāri un tā viesus!

skivitis

Mēs bieži vien uzdodam sev jautājumu: “Ko savādāku, bet nepieciešamu, interesantu un pārsteidzošu uzdavināt mīļajiem cilvēkiem viņu īpašajā dienā?” Mūsu piedāvājums uzdāvināt “Sauli” atvieglos šī jautājuma risināšanu!

Saule ir mūsu dzīvības un esamības simbols, tieši tāpēc katrs spēs novērtēt šo dāvanu un izjutīs Jūsu siltumu un mīlestību, saņemot to jāvārda dienā!
Pēc Jūsu gaumes un vēlmēm mūsu komanda izkrāsos saulaino dekoru ar akrila krāsām vai izrotās ar pērlītēm un lentītēm. Katram individuāli mēs izgatavosim arī kartiņas ar vārdiem vai rakstīsim tos saulītei virsū. Dekoru tik ērti likt katram viesim uz šķīvja, padarot galda noformējumu vēl krāšņāku un oriģinālāku! Neabšaubāmi šis pārsteigums neatstās vienaldzīgu nevienu, jo tā ir unikāla un vēl nebijusi iespēja!

Dārgie kāzu viesi, mums ir unikāls piedāvājums arī jums – uzdavināt Jaunajam Pārim Lielo Sauli, ko labprāt izrotāsim ar prieku un atbildību! Pieliekot pie dekora aploksni vai apsveikuma kartiņu, dāvana patiesi spēs aizkustināt Jauno Ģimeni ar gaišumu, sirsnību un mīļumu.

Esiet atvērti jaunām idejām un ļaujiet Saulei spīdēt vēl spožāk Jūsu īpašajā dienā!

*Pasūtīt saulītes variet, rakstot uz epastu jaavaards@inbox.lv vai piezvanot pa mob. tālruni: 28225420

>>> Apskatīt visus piedāvājumus Jaunajam pārim