Saules muzeja 5 gadu jubileja!

5_gadu_jubileja-large

Saules muzejs aicina ikvienu uz savām 5 gadu jubilejas svinībām!

Pasākuma datums: 3.05.2014

Pasākuma ilgums: 12.00 līdz 21.00

Ieejas maksa: Bezmaksas

Pasākuma laikā tie apmeklētāji, kuri viesosies pirmo reizi varēs iepazīties ar muzeja ekspozīcijām un sajust siltumu un enerģiju, kas nāk no „saulainās” kolekcijas, bet tie, kuri jau mūs pazīst, spēs saskatīt pārmaiņas un novērtēt muzeja paveikto darbu!

Visa pasākuma gaitā radošajā darbnīcā mazus apmeklētājus sagaidīs klauns, kurš palīdzēs bērniem radoši izpausties saulīšu krāsošanā. Atklāt sevī radošās spējas palīdzēs arī keramiķis Leonīds Cīrulis, ar kuru kopā Jūs varēsiet veidot neparastas lietas no māla.

Talantīgās saksofonistes no Strazdumuižas skolas, kuras vairākkārt kļuvušas par dažādu konkursu laureātēm, pārsteigs Jūs ar skaistajiem skaņdarbiem, bet pasākuma izskaņā Jūs varēsiet izbaudīt neparastas skaņas Saules un Jupitera gonga izpildījumā.

Pasākuma laikā tiks atklātas divas unikālas izstādes „ Igauņu Saules motīvi latviešu bērnu mākslā” un „Kur Saulīte rotājās”, kurās būs redzami dažādi vizuālās mākslas darbi, izšuvumi uz melnā fona, apgleznotie koka šķīvji, ka arī hologrammu aplikācijas, kurās redzama Saule.

Muzeja jubilejas pasākuma gaitā sveiksim arī konkursa „Mana Saule” uzvarētājus, kuri pārsteidza ar neparasti izkrāsotajām ģipša saulītēm.

Dienas garumā muzeja telpās tiks atklātas arī vēl divas pavisam jaunas ekspozīcijas!

Visus mūsu viesus cienāsim ar garšīgu torti, kura tiks izgatavota pēc īpašās receptes!

Būsiet laipni gaidīti Saules muzeja jubilejas pasākumā, lai dalītos siltumā un vairotu pozitīvas emocijas!