Konkurss – Mana Saule

konkurss Mana Saule

Tu esi dižākais dabas brīnums,
Tu radi savu Sauli!
To dāvinot otram,
Tu dāvā gaismu pasaulei!

Saules muzeja apmeklētāji zina, ka pie mums var iepazīties ne vien ar Sauli, Visuma plašumiem un aplūkot  interesantu saulīšu kolekciju no visas pasaules, bet arī katram pašam radoši izpausties savas saulītes izkrāsošanā muzeja radošajā darbnīciņā.

Par godu Saules muzeja 5 gadu jubilejai, kas aprit š.g. 1. maijā,  tiks rīkota īpaša izstāde „Mana Saule”, kas notiks no š.g. 3. maija līdz pat 30. augustam. Tāpēc muzejs izsludina konkursu, kurā ikvienam apmeklētājam ir iespēja izkrāsot muzeja balto ģipša saulīti ar akrila krāsām un atklāt savu redzējumu par Sauli, kas spīd Latvijā un visā plašajā pasaulē.

Konkursa nolikums

– līdz 13.aprīlim izkrāsotās saulītes foto jpg formātā jāatsūta uz e – pastu: anita@saulesmuzejs.lv  ar norādi „Mana Saule”. Turpat jānorāda savs vārds, uzvārds, vecums un telefona numurs

– 14. – 15.aprīlim  notiks konkursa darbu izvērtēšana un labāko darbu autoru apzināšana

– 21.aprīlī izstādes ”Mana Saule” atklāšana Saules muzejā

– No 22.aprīļa līdz 1.maijam   konkursa laureātu „Mana Saule” simpātijas noteikšana muzejā. (Ikviens muzeja apmeklētājs varēs nobalsot par savu simpātiju)

Finālam izvirzītos darbiņus jau tagad var apskatīt šeit!

– 3. maijā izstādes „Mana Saule” laureātu apbalvošana

Konkursa dalībniekiem:

– Sūtot  izkrāsotās saulīšu fotogrāfijas e – pastā,  lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru.

– Saules muzeja piedāvājumā ir trīs ģipša saulītes varianti. Vienas saulītes cena  – 1.50 EUR

Konkursa laureāti balvā saņems dāvanu no Saules muzeja!

Sīkāku informācija par projektu un ģipša saulīšu pasūtīšanu var uzzināt,
piezvanot uz muzeju vai rakstot uz e – pastu: julianna@saulesmuzejs.lv