Piedāvājums vasaras nometnēm

Saules muzejs ar lielu prieku uzņems Jūsu bērnus savās telpās vai arī dosies pie Jums ciemos,
lai dāvātu vairāk saules un pozitīvu vasaras iespaidu.

Mēs piedāvājam:

Programma Saules muzejā
• Ekskursija kopā ar gidu, kuras laikā bērni izzinās kosmosa brīnumus un aplūkos vairāk kā 500 saules no visas pasaules;
• Radošā darbnīca, kur katrs par piemiņu saņems mazu ģipša saulīti un uzreiz varēs izkrāsot to pēc sirds patikas;
• Video par sauli.

Pasākuma ilgums: līdz 90 min
Piedāvājuma cena: 3,00 Eur no katra bērna (2,50 Eur, ja ir vairāk par 40 bērniem)

Viesošanās pie Jums
Mēs atbrauksim pie Jums ciemos, lai dāvātu vairāk saules un prieka. Atvedīsim interesantākās saules no mūsu lielās kolekcijas un izstāstīsim šo saulīšu stāstus. Radošajā darbnīcā katram būs iespēja izkrāsot savu mazo ģipša saulīti, kas paliks par piemiņu. Viss, kas nepieciešams radošajai darbnīcai mums būs līdzi.

Piedāvājuma cena: 4,00 Eur (cenā ir iekļauta degviela, taču tā var mainīties atkarībā no Jūsu vietas attāluma līdz Rīgai).

Pieteikšanās pa tālr. 22029055 vai uz epastu saule@saulesmuzejs.lv.

Izbaudīsim saulaino vasaru kopā!