Saules muzejs piedalās izstādē Balttour 2011!

Balttour_2011

Saules muzejs šogad jau otro gadu piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2011” Ķīpsalā.
No 2011. gada 11. līdz 13. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2011”.
“Balttour” – Baltijas populārākā tūrisma izstāde ar pilnīgāko jaunās sezonas piedāvājumu ceļotājiem, tradicionāli labāko atdevi profesionāļiem un īpašu atmosfēru, kur klātienē gūt iespaidus, aktīvi iesaistīties un izbaudīt tūrisma iespējas pašmājās un pasaulē.

Visus interesentus aicinām apmeklēt mūsu saulaino stendu ar numuru B21, kurš atrodas hallē “Apceļo Latviju”. Jums dāvāsim brīnišķīgu iespēju aktīvi padarboties muzeja radošajā darbnīcā, uzzināt par laba laika pavadīšanas iespējām Saules muzejā kā arī satikt mūs un uzdot jautājumus klātienē!

Vairāk informācijas par izstādi lasiet Balttour oficiālajā interneta vietnē.