Saules muzejs piedalās izstādē Balttour 2012!

No 2012. gada 10. līdz 12. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012”. “Balttour” – Baltijas populārākā tūrisma izstāde ar pilnīgāko jaunās sezonas piedāvājumu ceļotājiem, tradicionāli labāko atdevi profesionāļiem un īpašu atmosfēru, kur klātienē gūt iespaidus, aktīvi iesaistīties un izbaudīt tūrisma iespējas pašmājās un pasaulē. Jau trešo gadu šajā izstādē aktīvi piedalās arī Saules muzejs!  Saules muzeja stends: C9 Vairāk informācijas par izstādi lasiet Balttour oficiālajā interneta vietnē.  Piedāvājam jums apskatīt bildes no iepriekšējā gada gadatirgus Balttour 2011.

Jau trešo gadu šajā izstādē aktīvi piedalās arī Saules muzejs!

Saules muzeja stends: C9

Vairāk informācijas par izstādi lasiet Balttour oficiālajā interneta vietnē.

Piedāvājam jums apskatīt bildes no iepriekšējā gada gadatirgus Balttour 2011.