Saules muzejs projektā “Garā pupa”

Projekts Garā pupa Garā pupa punktu krāšanas akcija

Dodiet iespēju bērnam iepazīt teātri, mūziku, mākslu – kultūras vidi – jau mazotnē!

Cilvēks kļūst par sabiedrības locekli pamazām. Šis ceļš sākas jau agrā bērnībā – ar kultūras, mākslas, literatūras, mūzikas un teātra palīdzību. Biedrības “Ascendum” izveidotais bērnu kultūras projekts “Garā pupa” cenšas kultūru padarīt pieejamu ikvienam Latvijas bērnam, tādēļ projekta ietvaros izveidota PUNKTU KRĀŠANAS AKCIJA, kurā dalību ņem vairākas kultūras iestādes Rīgā, tostarp arī Saules muzejs.

Iesaisties punktu krāšanas akcijā apmeklējot kultūras pasākumus kopā ar bērniem – labi pavadi laiku un iegūsti vērtīgas dāvanas!

Ņem bērnu aiz rokas un kopā dodieties uz kādu no sadarbības partneru iestādēm, kur:
• Biļešu kasēs saņemiet Labo punktu kartīti, uz tās norādiet tā bērna vārdu, kurš krās punktiņus,
• Jautājiet pēc akcijas uzlīmes, iegādājoties biļeti uz kultūras pasākumu bērnam,
• Sakrājiet 3 uzlīmes un iegūstiet gardas dāvanas no Laimas*,
• Sakrājiet 6 uzlīmes un iegūstiet vērtīgas dāvanas no akciju atbalstošajām kultūras vietām*,

Vietas, kuras iesaistās punktu krāšanas akcijā un ko varat apmeklēt kopā ar bērnu:

• Latvijas Nacionālā opera
• Latvijas leļļu teātris
• Jaunais Rīgas teātris
• Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris
• Mākslas muzejs „Rīgas Birža”
• Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
• Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs
• Izstāžu zālē „Arsenāls”
• Saules muzejs
• Dailes teātris

*Balvas iespējams saņemt biedrības Ascendum birojā Ģertrūdes ielā 42-5, iepriekš piesakoties pa telefonu 28696981 un līdzi ņemot sakrātos punktiņus!

Papildus informāciju par pasākumiem, ko iespējams apmeklēt punktu krāšanas akcijas ietvaros var atrast „Garās pupas” bērnu kultūras kalendārā: www.garapupa.lv