Saules un Jupitera gongu skaņas 12. septembrī

Gongu skaņas Saules muzejā

12. septembrī plkst. 18:00 Saules muzejā atsāksies Saules un Jupitera gongu seansi, kurus vada pieredzējušie gongu meistari Izabella Reuta un Jānis Pūķis. Seansā skanēs arī 4 stihiju – zemes, uguns, ūdens un gaisa – gongi un dažādi etniskie mūzikas instrumenti.

Jaunās gongu sezonas atklāšana iekrīt dienu pirms daļējā Saules aptumsuma un šis laiks ir īpaši labvēlīgs, lai iedziļinātos sevī un atgūtu iekšējo līdzsvaru. Aicinām Jūs dziedinošo un transformējošo skaņu pavadījumā atslābināt ķermeni no ikdienas stresa radītā saspringuma un atgūt organisma dabisko spēku un enerģiju.
Seansā var piedalīties jebkurš cilvēks un tam nav nepieciešama īpaša sagatavotība. Lai justos ērti, guļot uz grīdas, aicinām līdzi ņemt paklājiņu un sedziņu vai guļammaisu. Visiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīciju un nogaršot zāļu tēju.

Dalības maksa: 10 EUR
Seanss notiks, ja pieteiksies vismaz 10 cilvēki!

Pieteikšanās pa tālr. 22029055 vai uz epastu saule@saulesmuzejs.lv