Saules un Jupitera gongu skaņas 7. novembrī

Gongu skaņas Saules muzejā

7. novembrī plkst. 18:00 Saules muzejs kopā ar pieredzējušiem gongu meistariem Izabellu Reutu un Jāni Pūķi aicina uz kārtējo Saules un Jupitera gongu seansu, lai dziedinošo un relaksējošo skaņu pavadījumā atgūtu savu iekšējo spēku un līdzsvaru.

Seansā skanēs arī 4 stihiju – zemes, uguns, ūdens un gaisa – gongi un dažādi etniskie mūzikas instrumenti.
Seansā var piedalīties jebkurš cilvēks un tam nav nepieciešama īpaša sagatavotība. Lai justos ērti guļot uz grīdas, aicinām līdzi ņemt paklājiņu un sedziņu vai guļammaisu. Visiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīciju un nogaršot zāļu tēju.

Dalības maksa: 10 EUR
Seanss notiks, ja pieteiksies vismaz 10 cilvēki!

Pieteikšanās uz seansu, piezvanot pa tālr. 22029055 vai rakstot mums uz e-pastu: saule@saulesmuzejs.lv