Starptautiskā Ģimenes diena Saules muzejā

15. maijā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena. Saules muzejam šī diena arī ir īpaša, jo mūs ikdienu apciemo ļoti daudz ģimenes. Šajos svētkos vēlamies Jums radīt saulainu noskaņu ģimenes saikņu stiprināšanai.

Apmeklējot muzeju ģimenēm būs iespēja ne tikai apskatīt muzeja ekspozīciju, smelties mūsu 500 saulīšu enerģiju, izkrāsot pašiem savas mazās ģipša saulītes, ko saņemsiet dāvanā, bet arī uztaisīt savas ģimenes Pavarda akmeni, kuru rotās senlatviešu ģimeni sargājošās spēka zīmes. Visas dienas garumā cienāsim Jūs ar karstu lauku zāļu tēju.

Ģimenēm mums ir paredzēta ģimenes ieejas biļete, kur par ļoti draudzīgu cenu aicinām mammu, tēti un viņu bērnus smelties pozitīvas emocijas.

Laipni gaidīti Saules muzejā, kur var izzināt kosmosa plašumus, iepazīties ar Latvijas folkloru un saules zīmēm, iedvesmoties no dažādu valstu Saulēm un radīt savu īpašo Sauli!

Vairāk info pa tālr. 22029055 vai e-pastu: saule@saulesmuzejs.lv

Saules muzeja kolektīvs